; Poznaj nas | TiM - Towarzystwo inteligentnej Młodzieży

POZNAJ NASZĄ KADRĘ

Łączy nas zamiłowanie do nauki

TIM tworzą nauczyciele i uczniowie, których łączy zamiłowanie do nauki i kulturalnego spędzania wolnego czasu.

Jesteśmy zarówno dla osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy szkolnej, jak i dla młodzieży poszukującej przyjaznego opiekuna obeznanego z ciekawymi wydarzeniami kulturalnymi. Nasza oferta edukacyjna, oparta na indywidualnym podejściu oraz nauce w małych grupach, zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających uczniów oraz ich rodziców. Organizowane przez nas spotkania z kulturą to przyjemna rozrywka w towarzystwie osób mających podobne zainteresowania.

TIM zapewnia przyswojenie konkretnej wiedzy wymaganej na egzaminach szkolnych (maturalnym i ósmoklasisty). Nasi nauczyciele to ludzie z pasją, którzy wykonują swój zawód z zamiłowania.

Wierzymy, że świetny nauczyciel jest najlepszą zachętą do zdobywania wiedzy. Pomagamy nadrobić zaległości oraz poszerzyć wiedzę z wybranej dziedziny, a to wszystko w przyjaznej atmosferze i świetnym towarzystwie – Towarzystwie Inteligentnej Młodzieży.

TIM to wreszcie oferta rozwoju kulturalnego oparta na świadomym uczestnictwie w spektaklach, koncertach, wystawach i innych wydarzeniach artystycznych.

Wspólne wyprawy do teatru czy kina, połączone z dyskusją na temat obejrzanych filmów/przedstawień, spotkania z aktorami i reżyserami oraz innymi interesującymi postaciami, są dla nas intelektualną rozrywką, kształtującą indywidualizm i samodzielność przekonań. Zapewniamy przy tym świetne towarzystwo twórczej, nastawionej na rozwój młodzieży. Oferujemy możliwość odkrycia i rozwinięcia indywidualnych predyspozycji, których świadome używanie zapewnia skuteczne posługiwanie się wiedzą, a w konsekwencji samodzielne i pełne satysfakcji życie.

WYBRANE OPINIE


TIM to:

  • świetne osoby
  • bardzo przyjazna atmosfera
  • dobry kontakt z nauczycielami
  • bardzo dokładne omawianie materiału i rozwiązywanie wszystkich niejasności
  • dobra lokalizacja i dogodne godziny zajęć.
Piotrek

Liceum

Dziękuję za bardzo ciekawie prowadzony kurs dla gimnazjalistów w TIMie. Systematyczna praca od początku roku pozwoliła mi świetnie przygotować się do egzaminu.

Ola

Gimnazjum

Dzielę się radością z świetnie zdanych egzaminów: Marysia dostała 79%. Mietek 88%. Karolina 93% a Marcel 94%.

Kasia

mama 4-ki gimnazjalistów

KONTAKT

TIM - Towarzystwo Inteligentnej Młodzieży
Al. Jerozolimskie 101 lok. 20
02-011 Warszawa
Tel. 22 88 66 055
Tel. 602 385 342
sekretariat@tim.edu.pl

Dyżur sekretariatu:
poniedziałek - piątek w godz. 10.00 - 18.00

Nr rachunku bankowego:
09 1140 2004 0000 3102 6460 5288

Miejsce prowadzenia zajęć:
Aleje Jerozolimskie 101 lok. 20
(Klatka B, piętro III)
Aleje Jerozolimskie 101 lok. 42
(Klatka C, parter)
ul. Piękna 24/26