Czy nie mierzysz za wysoko? – średnie progi punktów do liceum

by Mar 4, 2019Doradztwo edukacyjne, Wybór szkoły

Wybór odpowiedniego liceum jest zawsze wyzwaniem. Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko trafiło do środowiska, w którym będzie mogło swobodnie się rozwijać i czerpać wiedzę w bezpieczny i przyjemny sposób. O samym wyborze liceum pisaliśmy już W Towarzystwie. W tym wpisie podsumowujemy punktowe wymagania dla liceów w Warszawie z roku 2019/2020.

Pamiętajcie, że sama liczba punktów jest wymogiem, ale czy na pewno najwyższe progi wiążą się z najlepszym miejscem do nauki? To pytanie pozostawiamy Wam, choć odpowiedziami możecie podzielić się w komentarzach.

Warszawskie Licea z pierwszej ręki