Jak powinna wyglądać edukacja przyszłości?

by Wrz 6, 2019Doradztwo edukacyjne, Kompetencje przyszłości

Czy współczesny model edukacji odpowiada wymogom rzeczywistości i potrzebom kolejnych pokoleń? Jak szkoła przygotowuje ich do wejścia na rynek pracy?

Czwórka – Polskie Radio braliśmy udział w rozmowie z red. Piotrem Firanem o tym, jak powinna wyglądać edukacja przyszłości 🧠. Co dzisiejszym uczniom urodzonym i wychowanym w cyfrowej rewolucji oferuje tradycyjny model edukacji?
Posłuchaj audycji tutaj.

Newsletter o inteligentnej edukacji