fbpx

Pomagamy przy wyborze liceum

by Lut 28, 2020Wybór szkoły

Jak wybrać liceum?

To pytanie wielu rodziców i ósmoklasistów. Wybór odpowiedniego liceum jest zawsze wyzwaniem. Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko trafiło do środowiska, w którym będzie mogło swobodnie się rozwijać i czerpać wiedzę w bezpieczny i przyjemny sposób.

O samym wyborze liceum pisaliśmy już W Towarzystwie. W tym wpisie podsumowujemy wymagania dla ósmoklasistów w Warszawie, który w 2020 roku będą aplikować do szkół ponadpodstawowych. Pamiętajcie, że sama liczba punktów jest wymogiem, ale czy na pewno najwyższe progi wiążą się z najlepszym miejscem do nauki ?

Dlatego też przygotowaliśmy kilka materiałów, które mogą pomóc odpowiedzieć na pytanie, jak wybrać najlepsze liceum w Warszawie.

Poradnik nt. rekrutacji do liceów 2019/2020

Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń oraz perspektywy zarówno nauczycieli jak i uczniów wraz z rodzicami przygotowaliśmy praktyczny poradnik opisujący zasady i strategie rekrutacji do liceów. Mamy nadzieję, że znajdą w nim Państwo przydatne informacje, które pomogą podjąć właściwą decyzję odnośnie wyboru szkoły ponadpodstawowej.

Poradnik z czasem będzie przez nas rozszerzony o dodatkowe informacje w zakresie targów, rankingów czy źródeł informacji o liceach.

 

[]
1 Step 1

Wpisz swój adres email poniżej, a my prześlemy na niego nasz Poradnik nt. rekrutacji do liceów 2019/2020.

Previous
Next
powered by FormCraft

Webinar o rekrutacji do liceów

Zapraszamy do obejrzenia naszego webinaru odnośnie zasad rekrutacji ósmoklasistów do liceów w roku szkolnym 2019/2020.

Wszystkim rodzicom i uczniom życzymy przede wszystkim spokoju i cierpliwości. Wybór liceum nigdy nie jest łatwy, ale wiemy, że posiadając wszystkie informacje można przeprowadzić go sprawniej i z dobrymi efektami.

Życzymy powodzenia, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub poprzez Messengera. 

Newsletter o inteligentnej edukacji

Raz na miesiąc podsumowujemy ciekawe wydarzenia i spostrzeżenia ze świata edukacji i staramy się zinterpretować ich wpływ na nasze dzieci i młodzież. Dołączając do naszego newslettera możesz być spokojny, że nie ominiesz wartościowego wpisu na naszym blogu. Dziękujemy Ci, bo w ten sposób wspierasz też naszą misję i pokazujesz, że nasza praca się liczy!

[]
1 Step 1
Previous
Next
powered by FormCraft