fbpx

Lato na Rodos – Alternatywna Lista Lektur

utworzone przez mar 9, 2021Wychowanie przez kulturę i sztukę

Czy szczęście naprawdę może czekać za rogiem?⏩
O pewnej niezwykłej wakacyjnej wyprawie🥾🧳, sile przyjaźni i wspólnoty👫, trudnej sztuce bycia sobą i uważności.
O książce 🌴🌴 „Lato ona Rodos” Katarzyny Ryrych – nagrodzie głównej w 5. Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren a zarazem pozycji z Alternatywnej Listy Lektur – opowie Magdalena Siekierzyńska.

 

O cyklu „Wybierz Liceum z TIM”

W cyklu rozmów Towarzystwa Inteligentej Młodzieży i Fundacji Edico przedstawiamy wartościowe książki dla młodzieży. Takie, które nie tylko wciągają, wprowadzają w trans, ale też przekazują uniwersalne wartości.

📚📚 Więcej ciekawych książek znajdziesz na www.fundacjaedico.pl oraz www.tim.edu.pl

Magdalena Siekierzyńska

Absolwentka Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, glottodydaktyk. Trenerka skutecznego uczenia się pragnąca rozbudzać w uczniach motywację i radość z poznawania świata.
Z pasji humanistka, człowiek renesansu, zapalona pływaczka i podróżniczka.

Nasza fundacja jest dla mnie spełnionym marzeniem o miejscu, w którym każde dziecko – i to zdolne, i to, które ma trudności w nauce – mogłoby poczuć radość uczenia się, mieć satysfakcję ze swoich osiągnięć naukowych, a tym samym wzrastać jako człowiek i mieć poczucie życiowego sukcesu.

Posłuchaj też innych rozmów :

🐀
Rok szczura
Clare Furniss

🪑
I nie było już nikogo
Agatha Christie

🏠
Osobliwy dom pani Peregrine
Ransom Riggs

Newsletter o nowoczesnej edukacji

Raz na miesiąc podsumowujemy ciekawe wydarzenia i spostrzeżenia ze świata edukacji i staramy się zinterpretować ich wpływ na nasze dzieci i młodzież. Dołączając do naszego newslettera możesz być spokojny, że nie ominiesz wartościowego wpisu na naszym blogu. Dziękujemy Ci, bo w ten sposób wspierasz też naszą misję i pokazujesz, że nasza praca się liczy!

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder