TIMeXpert – Kompetencje przyszłości #3

by Mar 5, 2021Doradztwo edukacyjne, Wywiady z ekspertami

Kompetencje przyszłości

Rozmowa TIMeXpert z Sebastianem Kotowem

O kompetencje przyszłości 🦾 szczególnie ważne dla młodzieży zapytaliśmy Sebastiana Kotowa – praktyka, badacza, autora książek i wykładowcę psychologii zarządzania na studiach MBA oraz podyplomowych studiach na Akademi Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Co powinno liczyć się przy wyborze studiów❓🔀? Jakie umiejętności wskazał za kluczowe w przyszłości? Czego powinniśmy uczyć nasze dzieci🤔✊? Czy takie rzeczy jak samodyscyplina, tolerancja dyskomfortu czy otwartość na nowe sytuacje rzeczywiście mają szansę być najważniejszymi umiejętnościami w przyszłości naszych dzieci?

Z przyjemnością zapraszamy na pełną rozmowę TIMeXpert prowadzoną przez Edytę Plich – dyrektorkę  Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży.

Sebastian Kotów – praktyk, badacz, wykładowca psychologii zarządzania na studiach MBA oraz podyplomowych studiach na kierunku Psychologia biznesu dla menedżerów na Akademii Leona Koźmińskiego. Autor bestselleru – „Matematyka Zaufania” (2018), współautor serii książek napisanych wraz z Brianem Tracym – „Ty wybierasz cel, my pokazujemy drogę!” (2015), „Ty postaw na zmianę, my pokażemy Ci, jak jej dokonać” (2016).