fbpx

TIMeXpert – Kompetencje przyszłości #3

utworzone przez mar 5, 2021Doradztwo edukacyjne, Wywiady z ekspertami

Kompetencje przyszłości

Rozmowa TIMeXpert z Sebastianem Kotowem

O kompetencje przyszłości 🦾 szczególnie ważne dla młodzieży zapytaliśmy Sebastiana Kotowa – praktyka, badacza, autora książek i wykładowcę psychologii zarządzania na studiach MBA oraz podyplomowych studiach na Akademi Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Co powinno liczyć się przy wyborze studiów❓🔀? Jakie umiejętności wskazał za kluczowe w przyszłości? Czego powinniśmy uczyć nasze dzieci🤔✊? Czy takie rzeczy jak samodyscyplina, tolerancja dyskomfortu czy otwartość na nowe sytuacje rzeczywiście mają szansę być najważniejszymi umiejętnościami w przyszłości naszych dzieci? 

Z przyjemnością zapraszamy na pełną rozmowę TIMeXpert prowadzoną przez Edytę Plich – dyrektorkę  Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży.

Sebastian Kotów – praktyk, badacz, wykładowca psychologii zarządzania na studiach MBA oraz podyplomowych studiach na kierunku Psychologia biznesu dla menedżerów na Akademii Leona Koźmińskiego. Autor bestselleru – „Matematyka Zaufania” (2018), współautor serii książek napisanych wraz z Brianem Tracym – „Ty wybierasz cel, my pokazujemy drogę!” (2015), „Ty postaw na zmianę, my pokażemy Ci, jak jej dokonać” (2016).

Newsletter o nowoczesnej edukacji

Raz na miesiąc podsumowujemy ciekawe wydarzenia i spostrzeżenia ze świata edukacji i staramy się zinterpretować ich wpływ na nasze dzieci i młodzież. Dołączając do naszego newslettera możesz być spokojny, że nie ominiesz wartościowego wpisu na naszym blogu. Dziękujemy Ci, bo w ten sposób wspierasz też naszą misję i pokazujesz, że nasza praca się liczy!

1 Step 1
Imię
Nazwisko
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder