Jak technologia zmieni(ła) edukację?

by Paź 20, 2021Doradztwo edukacyjne, Wywiady z ekspertami

Webinar Google for Education

Pandemia zmusiła szkoły do korzystania z nowych narzedzi w nauce zdalnej i chociaż efekty bywały różne, to sfera edukacji zyskała wielki 💉 inspiracji. Od nowych metod lekcyjnych, grup dyskusyjnych, interakcji, wizualizacji, efektywnego uczenia po wymianę doświadczeń i wsparcie w gronie nauczycieli🧑‍🏫. W skrócie – 🦾 technologie zmieniły 💪 edukację. A jak konkretnie? O tym mówiła Edyta Plich na konferencji dotyczącej nowych technologii w edukacji zorganizowanej przez Acer i Google for Education. Zapraszamy do odsłuchania całej rozmowy, a chętnym polecamy także wywiady i końcową debatę o tym, jak ważne są zmiany w edukacji – mądre i przemyślane zmiany.