TIMeXpert – wywiad z Miłoszem Brzezińskim

utworzone przez lis 4, 2022Doradztwo edukacyjne, Wywiady z ekspertami

Kompetencje przyszłości

Czego dziś uczyć dzieci.

Czy gra na komputerze jest mniej warta niż gra na fortepianie? W jakim stopniu sukces życiowy wiąże się z ocenami? W kolejnej wyjątkowej rozmowie w cyklu Edyta Plich z TIM eXpertem, Miłosz Brzeziński będzie burzył mity dotyczące priorytetów w edukacji. Nasz gość jest psychologiem biznesu, doradcą w zakresie efektywności i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, autorem wielu artykułów i książek, wykładowcą akademickim, honorowym członkiem, założycielem Trend House Warsaw przy Cambridge Innovation Center, mentorem AIP Business Link, członkiem Rady Ekspertów ośrodka analitycznego THINKTANK, certyfikowanym coachem International Coaching Community.

TIM eXpert to rozmowy Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży o edukacji przyszłości. TIM kształci uczniów nie tylko w zakresie obowiązkowych egzaminów, ale nastawia młodzież na umiejętności przyszłości.

Po więcej materiałów odnośnie tego, czego uczyć dzieci zapraszamy do zakładki Doradztwo edukacyjne oraz na naszego Facebook’a.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right