Rozpoczynamy nabór na kursy feryjne!

utworzone przez sty 23, 2023Nowości, Slider Główny

Ruszają kursy feryjne dla ósmoklasistów!


 
Ferie to dobry moment, żeby poświęcić trochę czasu na przygotowanie się do egzaminu ósmoklasisty. To także ostatni dzwonek, żeby podjąć decyzję o wyborze liceum.
 
Od 15 lat skutecznie przygotowujemy uczniów do egzaminów. Nasi kursanci osiągają bardzo wysokie wyniki, podkreślając przy tym znaczący udział naszych kursów w swoim sukcesie. Siłą TIMu są najlepsi nauczyciele, którzy poza wiedzą merytoryczną są cenieni za umiejętność zmotywowania do nauki, pasję i osobowość. Ich wieloletnie doświadczenie zaowocowało stworzeniem autorskich programów.
 
W trakcie kursów uczniowie systematyzują wiedzę, rozwiązują zadania egzaminacyjne, doskonalą umiejętności, nadrabiają ewentualne zaległości, a także wypracowują kluczowe kompetencje, niezbędne dla przyszłych licealistów i studentów. Stosujemy techniki skutecznego uczenia się, aby szybciej i skuteczniej oraz – co istotne – trwale przyswajać wiedzę przed egzaminami.
 
Ósmoklasistów zapraszamy na kursy online oraz stacjonarne:

– trening pisania wypracowań,
– rozwiązywanie zadań z matematyki,
– angielski dopracowany do perfekcji.

Na zajęciach przećwiczymy kluczowe kompetencje egzaminacyjne.

Na naszym kanale na Youtube oraz na Facebooku publikujemy rozmowy online z uczniami, rodzicami i dyrekcją warszawskich liceów. W wywiadach poruszamy tematy związane z codziennością szkoły – nauczycielami, życiem społecznym, egzaminami czy poziomem nauczania.

Wierzymy, że dzięki tym materiałom wybór liceum dopasowanego do potrzeb ósmoklasisty będzie łatwiejszy.

Korzystając z tej wiedzy i relacji pomagamy dobrać odpowiednią szkołę w ramach doradztwa edukacyjnego.

Intensywne zajęcia w ferie zimowe 2023