Towarzystwo Inteligentnej Młodzieży, doradztwo edukacyjne, wsparcie w wyborze szkoły oraz kursy online oraz stacjonarne dla uczniów szkół podstawowych i wyższych

Rozpoczynamy nabór na kursy feryjne!

utworzone przez gru 15, 2023Kursy, Nowości

Ruszają kursy feryjne dla ósmoklasistów i maturzystów!


Ferie to dobry moment, żeby poświęcić trochę czasu na przygotowanie się do egzaminu ósmoklasisty oraz matury. To także ostatni dzwonek, żeby podjąć decyzję o wyborze liceum.
Od 15 lat skutecznie przygotowujemy uczniów do egzaminów. Nasi kursanci osiągają bardzo wysokie wyniki, podkreślając przy tym znaczący udział naszych kursów w swoim sukcesie. Siłą TIMu są najlepsi nauczyciele, którzy poza wiedzą merytoryczną są cenieni za umiejętność zmotywowania do nauki, pasję i osobowość. Ich wieloletnie doświadczenie zaowocowało stworzeniem autorskich programów.
W trakcie kursów uczniowie systematyzują wiedzę, rozwiązują zadania egzaminacyjne, doskonalą umiejętności, nadrabiają ewentualne zaległości, a także wypracowują kluczowe kompetencje, niezbędne dla przyszłych licealistów i studentów. Stosujemy techniki skutecznego uczenia się, aby szybciej i skuteczniej oraz – co istotne – trwale przyswajać wiedzę przed egzaminami.

Ósmoklasistów zapraszamy na:

– trening pisania wypracowań,
– codzienną matematykę,
– angielski dopracowany do perfekcji

Na zajęciach przećwiczymy kluczowe kompetencje egzaminacyjne.

Maturzystów zapraszamy na intensywny kurs języka polskiego i matematyki. Na zajęciach potrenujemy pisanie wypracowań maturalnych i rozwiązywanie zadań z arkuszy egzaminacyjnych.

A uczniów klas I i II liceum zapraszamy na feryjny trening skutecznego uczenia się. Warsztaty wyposażą uczniów w bardzo przydatne umiejętności skuteczniejszego uczenia się i lepszego radzenia sobie ze stresem. Pokażemy sprawdzone sposoby, jak poradzić sobie z trudniejszym materiałem i większymi wymaganiami.

 

Na naszym kanale na Youtube oraz na Facebooku publikujemy rozmowy online z uczniami, rodzicami i dyrekcją warszawskich liceów. W wywiadach poruszamy tematy związane z codziennością szkoły – nauczycielami, życiem społecznym, egzaminami czy poziomem nauczania.

Wierzymy, że dzięki tym materiałom wybór liceum dopasowanego do potrzeb ósmoklasisty będzie łatwiejszy.

Korzystając z tej wiedzy i relacji pomagamy dobrać odpowiednią szkołę w ramach doradztwa edukacyjnego.

Intensywne zajęcia w ferie zimowe 2023