fbpx

Opinie

Przekonaj się, że z nami warto

Towarzystwo Inteligentnej Młodzieży – opinie o kursach

Na każdym kroku pracy z uczniami dbamy nie tylko o przygotowanie do obowiązkowych egzaminów, ale staramy się w pełni spełnić oczekiwania uczniów i rodziców. Dziękujemy za wszystkie informacje zwrotne, które zbieramy i dzięki nim udoskonalamy nasze zajęcia.

Jako rodzice 8-klasisty i maturzysty, bardzo dziękujemy za dotychczasową współpracę.
Maturzysta szczególnie zadowolony z zajęć online :), zarówno jeżeli chodzi o język polski jak i angielski. Zaangażowanie, przygotowanie i sposób prowadzenia zajęć, praca zdalna, atmosfera panująca na zajęciach – na wysokim, profesjonalnym poziomie. Co do wpływu kursów TIMu na osiągnięte wyniki – czekamy na nie 🙂

8-klasista też zadowolony, choć w tym wieku obecność osobista nauczyciela jest jednak ważna i potrzebna. W związku z dalszym obowiązkiem szkolnym naszej dwójki dzieci, pozostajemy w kontakcie 🙂
Pozdrawiam serdecznie, życząc udanych wakacji.

Karolina M.

Rodzic, Kurs maturalny + ósmoklasisty

Agnieszka dostała się na filologię angielską, American Studies i zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. Wybiera filologię angielską. Wyniki matury: j. polski  (68 % podstawowy, 86% rozszerzony), matematyka (89% podstawowy, 50% rozszerzony) j. angielski (100% podstawowy, 100% rozszerzony). Zajęcia z języka polskiego były bardzo pomocne. Uporządkowały wiedzę na temat przeczytanych lektur i epok historyczno – literackich. Były prowadzone bardzo ciekawie, a materiał okazał się bardzo przydatny. Pozdrawiam serdecznie 😉
Joanna

Rodzic, Kurs maturalny

Chciałabym serdecznie podziękować za zajęcia z języka polskiego z Panią Anią. Mój syn, Karol, bardzo chętnie w nich uczestniczył, uważa, że zajęcia te bardzo mu pomogły w egzaminach do liceum. Uważa, że Pani Ania jest bardzo miłą, ciekawą i inspirującą osobą. Dzięki niej „otworzył się” na polski. Jestem wdzięczna, że mogliśmy skorzystać z tych lekcji.
Z pozdrowieniami
Agnieszka M.

Rodzic, Kurs ósmoklasisty

Wyniki egzaminu gimnazjalnego Aleksandra: Język polski 94%, Nauki humanistyczne 81%, Matematyka 90%, Nauki przyrodnicze 96%, Język angielski – nie pisał, laureat OJAG. Olek został zakwalifikowany do klasy IB. Kurs u Państwa na pewno pozwolił Olkowi uporządkować wiedzę i naprawdę lubił zajęcia u Państwa 😀. Pozdrawiam serdecznie i wakacyjnie
Jolanta

Rodzic, Kurs ósmoklasisty

Zajęcia pomogły mi z języka polskiego. Super wytłumaczona gramatyka i przydatny schemat pisania rozprawki.
Janek

Uczeń, Kurs ósmoklasisty

Piotrek dostał się do Władysława IV, profil: mat-hist-wos. Wyniki egzaminu ósmoklasisty to: 100% matematyka, 100% angielski oraz 96% j.polski. Uczęszczał w pierwszym semestrze na matematykę i j.polski. Przed egzaminem był na kilku korepetycjach indywidualnych. Najwięcej dały mu zajęcia z WOS – został finalistą konkursu przedmiotowego. Pozdrawiam, K.
Konrad

Rodzic, Kurs ósmoklasisty

Pani Edyto, Pragnę podziękować pani Agnieszce Chudek, która prowadziła zajęcia indywidualne dla mojego syna z fizyki w roku szkolnym 2019/2020 za:
– zaangażowanie, klarowny sposób tłumaczenia zagadnień,
– przyjazną, bezpieczną atmosferę zachęcającą do pracy,
– bycie równie skuteczną w kontakcie osobistym, jak i podczas nauczania zdalnego.
Uczestnictwo syna w zajęciach miało wpływ na jego końcową ocenę z fizyki w klasie 8 (celujący) oraz pozwoliło mu na uczestnictwo w kuratoryjnym konkursie przedmiotowym z fizyki, na etapie rejonowym. Serdecznie pozdrawiam,
Maria

Rodzic, Przygotowanie do konkursu (fizyka)

Bardzo Państwu dziękujemy za kursy oraz szczególnie za zajęcia indywidualne. Marysia dostała się do obu liceów z programem międzynarodowym – na Raszyńską i na Nowowiejską. Wybrała tę pierwszą :-).  Pozdrawiamy serdecznie i życzymy udanych wakacji. Pozdrawiamy!
Katarzyna

Rodzic, Kurs ósmoklasisty

Uważam, że kurs był udany, nie zmieniłabym w nim nic. Dużo dowiedziałam się z historii literatury oraz ugruntowałam sobie wiedzę. Najbardziej jestem wdzięczna naszej prowadzącej za pokazanie tła historycznego literatury, mnóstwo było ciekawych anegdot.
Marta

Uczeń, Kurs maturalny

Od ponad roku uczęszczam razem z moimi dwiema koleżankami na zajęcia z polskiego, które prowadzi Pani Profesor Piasecka. Zanim jeszcze zaczęłam na nie chodzić, nie byłam przekonana do tego pomysłu, ale okazało się, że zajęcia są naprawdę interesujące i z radością na nie przyjeżdżałam. Bardzo je lubię, ponieważ są świetnym rozszerzeniem tego, co przerabia się w szkole, i panuje na nich miła i mało szkolna atmosfera. Podczas tych spotkań zanurzałyśmy się w świat Śródziemia, odkrywając, jakie cechy wylazły z poczciwego hobbita Bilba, czy rozważałyśmy postępowanie Balladyny. Uczyłyśmy się nowych form literackich i odwiedziłyśmy operę (Straszny Dwór). Lekcje zdalne były równie ciekawe. Polecam każdemu te zajęcia, również osobom, które nie przepadają za językiem polskim. Jestem pewna, że zmienią one Wasze nastawienie.
Klaudia

Uczeń, Szkoła podstawowa - j.polski interesująco

Najlepiej oceniam zajęcia powtórzeniowe z biologii I fizyki. Na biologii jest duża powtórka, podczas której powtarzane są wszystkie istotne tematy w sposób jasny i szybki. Na fizyce pani podaje ciekawe przykłady, doradza sposoby efektywnej nauki i opisuje doświadczenia, na których możemy zaobserwować opisywany tematy.
Paweł

Uczeń, Kurs licealny - biologia

Dzień dobry, chciałabym serdecznie podziękować za Państwa wsparcie i pomoc w przygotowaniu Agaty do egzaminów wstępnych do liceów z programem IB oraz do testów gimnazjalnych. Miło mi poinformować, że Agata dostała się do szkoły swojego pierwszego wyboru – I SLO IB Raszyńska do klasy Pre-IB 😊. Dostała się też ze znakomitym wynikiem do Liceum Primus, ale oczywiście wybrałyśmy Liceum z IB. W przyszłym roku czeka mnie pomoc w przygotowaniu się do egzaminów ósmoklasisty oraz wstępnych do liceów dla mojej młodszej córki – Julki. Mam nadzieję, że od października uruchomicie Państwo kursy powtórkowe, jak i te wspierające dzieci w przygotowaniach do egzaminów do klas IB. Już teraz chciałabym zadeklarować nasz udział takich kursach. Pozdrawiam serdecznie!
Anna J.

Rodzic, Kurs ósmoklasisty

Bardzo fajne zajęcia. 10\10. Cały tydzień na nie oczekuje. Nauczyłam się słówek, o których istnieniu nie miałam pojęcia.
Marta

Uczeń, Kurs ósmoklasisty

Na kursach najbardziej podobało się to, że w większości nauczyciele zwracali uwagę na rzeczy, które najprawdopodobniej pojawią się na egzaminach. Dużo dały mi zajęcia z języka polskiego, gdzie udało mi się wyszlifować pisemne formy wypowiedzi.
Damian

Uczeń, Kurs licealny - j.polski (+inne)

Córka uczęszczała na Państwa zajęcia z języka angielskiego w zakresie rozszerzonym (jeden semestr) i była bardzo zadowolona. Egzamin gimnazjalny napisała z tego zakresu na 98%. Dostała się do Liceum pierwszego wyboru i jest bardzo szczęśliwa. M
Marzena

Rodzic, Kurs ósmoklasisty

Nigdy na zajęciach nie nudziłam się, nie marnowałam czasu, wyćwiczyłam przydatne umiejętności i czuje się świetnie przygotowana do matury. Ilość materiałów oraz starania Pani, by nic ważnego mnie nie ominęło były bardzo cenne. Świetnie przychodziło mi się na zajęcia i uczestniczyło w nich.
Gosia

Uczeń, Kurs maturalny

My również bardzo dziękujemy za jakość prowadzonych zajęć (widziałam zmiany w jakości wypracowań) i także za szybką reakcję na zmieniające się warunki zewnętrzne (możliwość pracy zdalnej). Maciek widzi zalety zajęć i stacjonarnych i zajęć online.
Niezależnie od formuły będzie chętnie uczestniczył w przyszłym roku. Natomiast ja decyzję podejmę w zależności od sytuacji epidemiologicznej. Czekamy na ofertę:) i myślę, że zarówno polski (przygotowanie do egzaminu) jak i z matematyki (konkursowej) jest przedmiotem zainteresowania Maćka.
Jeśli chodzi o poszczególne punkty, (…) to Maćkowi się bardzo się podobał i sposób prowadzenia zajęć, i sprawność pracy zdalnej, i uważa, że atmosfera była bardzo fajna. Co do ostatniego punktu – czekamy na wyniki kangura:) Pozdrawiam
Agnieszka

Rodzic, Przygotowanie do konkursu (kl. VII matematyka)

RODO

Przykładamy dużą wagę do ochrony danych osobowych. Prezentowane poniżej opisy stanowią autentyczne opinie rodziców i absolwentów kursów w TIM. Z uwagi na politykę prywatności i ochronę danych osobowych informacje, które mogą być uznane za dane osobowe zostały zanonimizowane.