Wyprawy ze sztuką – Po prostu Moskwa

utworzone przez mar 18, 2019Kształcenie przez sztukę

Wyprawy ze sztuką – Po prostu Moskwa – 26-31.08.2019 lub 31.08-05.09.2019

Szanowni Miłośnicy Sztuki,

Przesyłam długo wyczekiwany program wyprawy do Moskwy. Ze względu na duże zainteresowanie proponujemy dwa terminy wyprawy pt.„ Po prostu Moskwa” 26-31.08.2019 lub 31.08-05.09.2019. Wycieczki będą miały podobne programy. Chętnych proszę o przesłanie mailowej deklaracji z informacją o wybranych datach wyjazdu. Mamy nadzieję, że znajdą się chętni na oba terminy 🙂

Niektórzy z Państwa pamiętają, że w 2017 rozsyłałam dwa programy – do Prowansji i Petersburga. Całkiem niezamierzenie pojawiła się w tym roku podobna para, czyli Lazurowe Wybrzeże i Moskwa. Miałam nadzieję, że uda się nam przedstawić Państwu oba programy jednocześnie, ale organizacyjne kwestie wyprawy na Lazurowe Wybrzeże wymagają jeszcze nieco czasu, a zatem też jeszcze nieco cierpliwości z Państwa strony.

Chciałbym się jednak wstępnie zorientować jaka grupa osób chciałby uczestniczyć tej wyprawie. Ta informacja jest mi potrzebna do czasowego rozplanowania zwiedzania niektórych obiektów (podziały na mniejsze grupy) i odpowiedniego dostosowania naszej trasy.  Przewidywany termin to 23-30.06.2019. Rozkład hoteli wyklucza nocne przejazdy, zatem w drodze z dużym prawdopodobieństwem dotrzemy do ufundowanego przez Grażynę Kulczyk Muzeum Susch, do Turynu na wystawę rysunków Leonarda Da Vinci i do Norymbergi. Oczywiście celem jest możliwie duża liczba atrakcji na samym Lazurowym Wybrzeżu, dlatego hotele w Nicei i nad brzegiem morza pozwolą być nam nie tylko w sercu francuskiej riwiery, ale też w pełni odczuć początek wakacji. Orientacyjna cena wyniesie prawdopodobnie około 3500 złotych. Dziękuję za wstępne deklaracje. Program  przedstawimy w trakcie przyszłego tygodnia.

Dziękujemy za wspólne odkrywanie muzeów i za zapraszanie Państwa znajomych do naszego grona. To fantastyczne, że tak dużo osób zgłasza się dzięki Państwa poleceniom.

Miłego dnia,

Monika Wałkowska

Załącznik: Moskwa – wstępny program na oba terminy