Korepetycje – konieczność czy fanaberia? [DD TVN]

utworzone przez kw. 19, 2019Doradztwo edukacyjne

Kiedy wysłanie dziecka na korepetycje to dobry pomysł?

Bardzo wielu rodziców posyła swoje dzieci na dodatkowe, płatne zajęcia pozalekcyjne. Średnio wydają na nie 330 zł miesięcznie. Czy w obecnym systemie szkolnictwa wysyłanie dzieci na tzw. korki jest konieczne? Jeśli rzeczywiście jest taka potrzeba, by wysłać dziecko na korepetycje, jakie wybrać? W studiu Dzień Dobry TVN o korepetycjach rozmawialiśmy z Katarzyną Pijanowską, trener efektywnego uczenia się.

• Dlaczego rodzice wysyłają dzieci na korepetycje?
  • Uzależnienie od korepetycji – na czym polega to zjawisko?
  • Kiedy wysłać dziecko na korepetycje?
  • Jak wybrać dobrego korepetytora?

Czytaj więcej na stronie Dzień Dobry TVN, gdzie nasi eksperci pojawiają się w ciekawych cyklach rozmów!

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right