fbpx

Wyprawy z muzyką – Klasyczny Londyn

utworzone przez sie 27, 2019Wyprawy ze sztuką

Zapraszamy na wyjazd do Londynu w ramach Wypraw z muzyką w dniach 19-21.10.2019 r.

Wyjazd obejmuje trzy koncerty w Londynie, których zdążymy jeszcze wysłuchać przed ewentualnym Brexitem. Hotel jest w centrum miasta, tuż koło British Muzeum. W ciągu dnia planujemy ciekawe spacery i dla chętnych wizyty w muzeach. Wieczorem oczywiście koncerty. Czeka nas zatem nieco przedłużony weekend – niemal 3 pełne dni i 3 koncerty – każdego dnia jeden! Oczywiście lecimy samolotem z warszawskiego Lotniska Chopina. Proszę zajrzeć do programu w załączniku.

Opiekunem merytorycznym wyprawy będzie Oskar Łapeta, muzykolog. Zaplanowaliśmy wykłady wprowadzające  przed koncertami, ponieważ sądzimy, że przyjrzenie się szczegółom bardzo wzbogaca odbiór, prowokuje wyobraźnię i  rozbudza emocje, generalnie rozszerza odbiór dzieła, pozwala dłużej zachować wspomnienia w pamięci. Dodatkowo merytoryczne przyjrzenie się niuansom w utworze może pomóc nie tylko w odbiorze dzieła, ale także stać się przyczynkiem do wspólnej rozmowy po koncercie! Mamy też nadzieję, że z czasem stworzymy grupę ludzi przyciągniętych pasją i chętnych do wspólnych muzycznych doświadczeń i odkryć.

Odpowiedzi, pytania, sugestie i propozycje proszę przesyłać na adres: kontakt@wyprawyz.pl.

Zapraszamy także na bloga http://www.klasycznaplytoteka.pl/ .

Newsletter o nowoczesnej edukacji

Raz na miesiąc podsumowujemy ciekawe wydarzenia i spostrzeżenia ze świata edukacji i staramy się zinterpretować ich wpływ na nasze dzieci i młodzież. Dołączając do naszego newslettera możesz być spokojny, że nie ominiesz wartościowego wpisu na naszym blogu. Dziękujemy Ci, bo w ten sposób wspierasz też naszą misję i pokazujesz, że nasza praca się liczy!

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder