Jak zaplanować zajęcia dodatkowe?

by Wrz 11, 2019Doradztwo edukacyjne, Kursy, TIM Subiektywnie

Wspólnie z Magdą z Polish For You zastanowiliśmy się nad eksperymentem Briana Tracy’ego odnośnie wyznaczania celów.

Rodzice mają dziś tendencję do nadmiernego obciążania dzieci dodatkowymi zajęciami. Z jednej strony chcą zapewnić dzieciom cenne i przydatne umiejętności, ale z drugiej robią to często nieefektywnie i przesadnie. Jak znaleźć w tym złoty środek? Jak być w 3% ludzi, którzy planują swój sukces?

Obejrzyjcie:

A tu więcej na temat samego eksperymentu Briana Tracy’ego:

Newsletter o inteligentnej edukacji