Czarny koń systemu edukacji

by Paź 24, 2019Doradztwo edukacyjne, TIM Subiektywnie

Niedawno na antenie Polsat Rodzina uczestniczyliśmy w dyskusji o popularności korepetycji oraz tym, jak znaleźć najlepsze korepetycje w Warszawie.

Rodzice mają dziś tendencję do nadmiernego obciążania dzieci dodatkowymi zajęciami. Jednak sytuacja wygląda różnie dla uczniów mających problemy z materiałem i dla uczniów wyjątkowo ambitnych. W jaki sposób system może ich pogodzić? Czym kierować się przy zajęciach dodatkowych.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej dyskusji na platformie ipla.

Newsletter o inteligentnej edukacji