fbpx

TIM eXpert – Kompetencje przyszłości

by Paź 19, 2020Doradztwo edukacyjne, Kompetencje przyszłości

Kompetencje przyszłości

Czego dziś uczyć dzieci.

Jakich kompetencji powinniśmy dziś uczyć dzieci i młodzież? Czy w 2040 r. trygonometria będzie ważniejszą umiejętnością niż weryfikowanie fake news’ów? Pokazujemy dobre praktyki i cenne wskazówki odnośnie do nauczania i edukacji młodzieży. Posłuchajcie rozmowy z dr Andrzejem Kuśmierzem – wykładowcą na Akademii Leona Koźmińskiego, mentorem biznesowym, przedsiębiorcą wspierającym młodych innowatorów i naukowców oraz rodzicem nastolatek.

TIM eXpert to rozmowy Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży o edukacji przyszłości. TIM kształci uczniów nie tylko w zakresie obowiązkowych egzaminów, ale nastawia młodzież na umiejętności przyszłości.

Po więcej materiałów odnośnie tego, czego uczyć dzieci zapraszamy do zakładki Doradztwo edukacyjne oraz na naszego Facebook’a.

Newsletter o inteligentnej edukacji

Raz na miesiąc podsumowujemy ciekawe wydarzenia i spostrzeżenia ze świata edukacji i staramy się zinterpretować ich wpływ na nasze dzieci i młodzież. Dołączając do naszego newslettera możesz być spokojny, że nie ominiesz wartościowego wpisu na naszym blogu. Dziękujemy Ci, bo w ten sposób wspierasz też naszą misję i pokazujesz, że nasza praca się liczy!

[]
1 Step 1
Previous
Next
powered by FormCraft