Źródła informacji przy wyborze szkoły

by Sty 27, 2021Wybór szkoły

5 źródeł informacji o liceach

Każdy rodzic i uczeń przed podjęciem decyzji o wyborze liceum poszukuje wiarygodnych infromacji na temat obserwowanych szkół. Niestety nie istnieje jedno źródło, które opisywałoby szczegółowo i obiektywnie każdą szkołę ze wszystkich stron. Dlatego przyszli licealiści zmuszeni są do przeglądania różnych źródeł. W odpowiedzi na pytanie rodzica, które źródła mogą być przydatne postanowiliśmy wyszczególnić pięć źródeł informacji o liceach. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału, w którym wskazujemy, skąd warto czerpać informacje o rekrutacji, szkolnej codzienności, nauczycielach czy działalności kulturalnej szkół.

Zobacz więcej informacji z zakresu doradztwa przy wyborze szkoły na naszym blogu oraz Facebooku.

Newsletter o inteligentnej edukacji