TIMeXpert – Kompetencje przyszłości #3

utworzone przez sie 23, 2022Doradztwo edukacyjne, Wywiady z ekspertami

Czego dziś uczyć dzieci.

O kompetencje przyszłości 🦾 szczególnie ważne dla młodzieży zapytaliśmy Sebastian Kotow – praktyka, badacza, autora książek i wykładowcę psychologii zarządzania na studiach MBA oraz podyplomowych studiach na Akademia Leona Koźmińskiego – Kozminski University. Co powinno liczyć się przy wyborze studiów❓🔀? Jakie umiejętności wskazał za kluczowe w przyszłości? Czego powinniśmy uczyć nasze dzieci🤔✊? Z przyjemnością zapraszamy na pełną rozmowę TIMeXpert prowadzoną przez Edyta Plich z Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży. Sebastian Kotów – praktyk, badacz, wykładowca psychologii zarządzania na studiach MBA oraz podyplomowych studiach na kierunku Psychologia biznesu dla menedżerów na Akademii Leona Koźmińskiego. Autor bestselleru – „Matematyka Zaufania” (2018), współautor serii książek napisanych wraz z Brianem Tracym – „Ty wybierasz cel, my pokazujemy drogę!” (2015), „Ty postaw na zmianę, my pokażemy Ci, jak jej dokonać” (2016).

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy prowadzonej przez Edytę Plich, dyrektorkę Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży.

TIM eXpert to rozmowy Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży o edukacji przyszłości. TIM kształci uczniów nie tylko w zakresie obowiązkowych egzaminów, ale nastawia młodzież na umiejętności przyszłości.

Po więcej materiałów odnośnie tego, czego uczyć dzieci zapraszamy do zakładki Doradztwo edukacyjne oraz na naszego Facebook’a.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right