TIMeXpert – Kompetencje przyszłości #4

utworzone przez paź 24, 2022Doradztwo edukacyjne, Wywiady z ekspertami

Czego dziś uczyć dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy TIMexpert pn. „O kompetencjach przyszłości”. Tym razem naszym gościem jest Krzysztof Rzepkowski, Prezes Zarządu Sandler Training Polska, humanista w biznesie, człowiek od sprzedaży, negocjacji, komunikacji i budowania relacji, doktor habilitowany Wydziału Polonistyki UW.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy prowadzonej przez Edytę Plich, dyrektorkę Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży.

TIM eXpert to rozmowy Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży o edukacji przyszłości. TIM kształci uczniów nie tylko w zakresie obowiązkowych egzaminów, ale nastawia młodzież na umiejętności przyszłości.

Po więcej materiałów odnośnie tego, czego uczyć dzieci zapraszamy do zakładki Doradztwo edukacyjne oraz na naszego Facebook’a.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right