TIMeXpert – wywiad z Olgą Kozierowską

utworzone przez lut 13, 2023Doradztwo edukacyjne, Wywiady z ekspertami

TIMeXpert. Kompetencje przyszłości

Czego dziś uczyć dzieci.

Jak pomóc dziecku szukać w życiu pasji, pobudzać kreatywność? Kiedy po „A” nie trzeba mówić „Z”? Jak zadbać o to, żeby dać dzieciom jedną z najważniejszych kompetencji, poczucie sprawczości? 

Tym razem TIMeXpertką jest Olga Kordys Kozierowska. Jest ona założycielką pierwszej w Polsce organizacji działającej na rzecz przedsiębiorczości kobiet i promocji ich sukcesów w biznesie pod nazwą Sukces Pisany Szminką i jednocześnie jej Prezeską. Olga Kozierowska jest polską dziennikarką biznesową, mówczynią, pisarką, mentorką i aktorką teatralną. Z ekspertką rozmawia Edyta Plich.

TIM eXpert to rozmowy Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży o edukacji przyszłości. TIM kształci uczniów nie tylko w zakresie obowiązkowych egzaminów, ale nastawia młodzież na umiejętności przyszłości.

Po więcej materiałów odnośnie tego, czego uczyć dzieci zapraszamy do zakładki Doradztwo edukacyjne oraz na naszego Facebook’a.

Doradztwo edukacyjne

Pomagamy podjąć decyzje o wyborze szkoły czy studiów

Jak ocenić potencjał?

Jednym ze sposobów ułatwiających młodemu człowiekowi podjęcie właściwych decyzji związanych z kształceniem jest rozpoznanie potencjału we współpracy z licencjonowaną specjalistką.

Jak wybrać szkołę?

Wybór szkoły ponadpodstawowej, profilu klasy, uczelni i kierunku studiów w znaczący sposób determinuje dalsze losy edukacyjne i zawodowe. 
Od 20 lat pomagamy wybrać odpowiednie szkoły. 

Jakie wybrać studia?

Trafny wybór uczelni zapewni młodemu człowiekowi  komfort emocjonalny i pozwoli efektywniej przygotować się do wejścia w świat dorosłych. Ale czy łatwo decydować o przyszłości?