Wybór szkoły ponadpodstawowej

Konsultacja w ramach doradztwa edukacyjnego

Prosimy o odsłuchanie poniższego materiału z podstawowymi informacjami dotyczącymi organizacji naszej usługi oraz procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

W drugiej kolejności prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety zamieszczonej poniżej filmu. Dzięki tym informacjom będziemy mogli przygotować się do spotkania i optymalnie wykorzystać jego czas na omówienia Państwa indywidualnej sytuacji i potrzeb dziecka.

Dziękujemy za Państwa zainteresowanie usługą doradztwa edukacyjnego w TIM. Od wielu lat wspólnie z uczniami i rodzicami śledzimy sytuacje w środowisku szkół publicznych i prywatnych pomagając znaleźć miejsca, które zainspirują młodzież i pozwolą jej rozwinąć skrzydła.

Wiemy z jakim stresem, ogromem informacji i emocjami wiąże się wybór szkoły ponadpodstawowej. To bardzo ważna decyzja. Naszą rolą jest wesprzeć Państwa w tym indywidualnym wyborze, pomóc uporządkować informacje i pokazać bezpieczne strategie aplikowania do szkół podczas rekrutacji.

Dołożymy starań, aby znaleźć dla Państwa możliwości dopasowane do Państwa dziecka. Ostateczny wybór pozostawiamy jednak zawsze rodzicom.

Edyta Plich
Dyrektorka Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży

1 Step 1

Formularz

Uprzejmie prosimy o odpowiedź na poniższe pytania.

Zgoda na udzielenie pomocy psychologiczno – pedagogicznej

Ten formularz jest obowiązkowym elementem zapisu na usługi doradztwa edukacyjnego w TIM. 

Prosimy o podanie aktualnych i kompletnych danych.

Poniżej proszę wpisać dane dziecka

Adres zamieszkania dziecka

Do złożenia zamówienia konieczne jest zaznaczenie obowiązkowych zgód:

Po wypełnieniu formularza prosimy o wysłanie potwierdzenia przelewu na adres sekretariat@tim.edu.pl

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right