Towarzystwo Inteligentnej Młodzieży, doradztwo edukacyjne, wsparcie w wyborze szkoły oraz kursy online oraz stacjonarne dla uczniów szkół podstawowych i wyższych

Agata Kowalik-Zydek

Pedagog, doradca edukacyjno-zawodowy

Pedagog, doradca edukacyjno-zawodowy, akredytowany tutor, trener, założycielka “Inspiratorni”.

Od  lat prowadzi warsztaty oraz spotkania indywidualne dla młodzieży, studentów, nauczycieli i specjalistów. Swoją wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym między innymi w wieloletniej pracy w poradni psychologiczno-pedagogicznej  oraz współpracy z licznymi instytucjami edukacyjnymi wspiera młode osoby w:

  • osiąganiu swoich celów,
  • podnoszeniu efektywności procesu uczeniu się i działania,
  • kierowaniu rozwojem tak, by mogły jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał i czerpać satysfakcję z życia zawodowego i osobistego.

Tworzy również  programy edukacyjne, projektuje infografiki oraz autorskie narzędzia pracy. Dbając o jak najwyższą jakość swoich usług nie ustaje w poszukiwaniu  innowacyjnych i skutecznych metod pracy oraz rozwijaniu własnych kompetencji. Jest certyfikowanym trenerem II stopnia metody BrainCore Switzerland, narzędzia BBT Achtnich oraz  narzędzia PERSO.IN®  badającego osobowość.

Jest  członkinią Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP oraz współzałożycielką grupy Kreatywni Doradcy Kariery, która zrzesza specjalistów otwartych na wzajemne uczenie się i wymianę doświadczeń.

Jej największą zawodową misją jest odkrywanie potencjału młodych osób i inspirowanie ich do nieustannego rozwoju.