fbpx

Agnieszka Chudek

Matematyka i Fizyka

Wykształcenie: absolwentka inżynierii biomedycznej na Politechnice Warszawskiej oraz fizyki na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja: nauczenie i popularyzacja fizyki).

Doświadczenie zawodowe: od 2010 roku udziela korepetycji i przygotowuje młodzież do konkursów, od 2015 roku uczy fizyki w Społecznym Gimnazjum nr 1 STO w Warszawie. W latach 2017–2018 była nauczycielką fizyki w XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie. Od 2018 roku uczy fizyki i matematyki w TIM-ie.
W nauczaniu najbardziej lubię inspirować i dawać uczniom przestrzeń do samodzielnego rozwiązywania problemów. Unikam szablonowych rozwiązań. Nauka kojarzy mi się z dobrą zabawą, dlatego na moich lekcjach nie brakuje humoru. Uwielbiam rozmawiać z uczniami, a w szczególności odpowiadać na ich pytania. Od 2016 roku tworzę i prowadzę obozy fizyczno-fizyczne, podczas których łączymy naukę z aktywnym spędzaniem czasu.

O sobie: Uwielbiam wszelkiego rodzaju łamigłówki i zagadki – lubię zarówno je rozwiązywać, jak i się nimi dzielić. Moją największą pasją jest sport. Trenuję triathlon – taką samą radość sprawiają mi starty w zawodach, jak i kibicowanie. Sport dostarcza mi mnóstwo pozytywnych emocji. Treningi i zawody lubię łączyć z podróżami.