Agnieszka Chudek

Matematyka i Fizyka

Wykształcenie
Absolwentka inżynierii biomedycznej na Politechnice Warszawskiej oraz fizyki na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja: nauczenie i popularyzacja fizyki).

Doświadczenie zawodowe
Od 2010 roku udziela korepetycji i przygotowuje młodzież do konkursów a od roku 2018 prowadzi zajęcia matematyki i fizyki również w TIM. Od roku 2022 zatrudniona jako nauczycielka fizyki w warszawskiej szkole im. Roberta Schumana Fundacji Primus. W latach 2015-2022 nauczycielka fizyki w Społecznym Gimnazjum nr 1 STO w Warszawie a wcześniej w 2017–2018 fizyki w XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie.
W nauczaniu najbardziej lubię inspirować i dawać uczniom przestrzeń do samodzielnego rozwiązywania problemów. Unikam szablonowych rozwiązań. Nauka kojarzy mi się z dobrą zabawą, dlatego na moich lekcjach nie brakuje humoru. Uwielbiam rozmawiać z uczniami, a w szczególności odpowiadać na ich pytania. Od 2016 roku tworzę i prowadzę obozy fizyczno-fizyczne, podczas których łączymy naukę z aktywnym spędzaniem czasu.

O sobie
Uwielbiam wszelkiego rodzaju łamigłówki i zagadki – lubię zarówno je rozwiązywać, jak i się nimi dzielić. Moją największą pasją jest sport. Trenuję triathlon – taką samą radość sprawiają mi starty w zawodach, jak i kibicowanie. Sport dostarcza mi mnóstwo pozytywnych emocji. Treningi i zawody lubię łączyć z podróżami.