Towarzystwo Inteligentnej Młodzieży, doradztwo edukacyjne, wsparcie w wyborze szkoły oraz kursy online oraz stacjonarne dla uczniów szkół podstawowych i wyższych

Katarzyna Troska

Język francuski

Wykształcenie: Tytuł magistra filologii romańskiej (Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego), absolwentka Podyplomowych Studiów w zakresie tłumaczenia prawniczego i sądowego na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego.

Doświadczenie zawodowe:

Lektorka języka francuskiego od 2005 roku. Współpracuje z wieloma instytucjami publicznymi, międzynarodowymi uczelniami, organizacjami i centrami językowymi.

Jej uczniami są osoby w różnym wieku, a najliczniejszą grupę stanowią obcokrajowcy, studenci, z którymi pracuje na co dzień.

Z sukcesami przygotowuje swoich uczniów do testów, egzaminów i przyszłej pracy zawodowej.

Nauczanie to jej wielka pasja i misja, a rozwój i sukcesy studentów dają jej ogromną satysfakcję i motywację do dalszej pracy. Gorąco wierzy, że indywidualne podejście do każdego ucznia jest kluczem do sukcesu, ponieważ każdy jest inny i wyjątkowy.

W swojej pracy stara się inspirować, wspierać uczniów, stymulować ich kreatywność i towarzyszyć im w procesie edukacji.

Jest współautorką platformy internetowej do nauki języka francuskiego. W trakcie swoich zajęć wykorzystuje nowoczesne technologie i własne materiały dydaktyczne.

O sobie:

W wolnym czasie przede wszystkim czytam, uczę się języków obcych.

Jestem wielką miłośniczką sztuki, często bywam w muzeach i galeriach.  Uwielbiam teatr, operę, muzykę klasyczną.

Bardzo chętnie podróżuję, odkrywam nowych, ciekawych ludzi, ich kulturę, mentalność i miejsca, w których żyją.

Doceniam i czerpię radość z małych przyjemności dnia codziennego.