Ciiii, strona, której szukasz rozwiązuje właśnie test z matematyki.
Nie będziemy jej przeszkadzać i…

…zapraszamy na kursy przedmiotowe w TIM

Kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu 8-klasisty z j.polskiego, matematyki i angielskiego. Pokazujemy też jak skutecznie się uczyć.

Kursy
feryjne

Ósmoklasistów zapraszamy na: trening pisania wypracowań, codzienną matematykę, angielski dopracowany do perfekcji.

Maturzystów zapraszamy na intensywny kurs języka polskiego i matematyki.

Kursy przygotowujące do matury

Od 2009 roku skutecznie przygotowujemy uczniów do egzaminów maturalnych. Nasi maturzyści osiągają bardzo wysokie wyniki, podkreślają przy tym znaczący udział naszych kursów w swoim sukcesie.

Doradztwo edukacyjne

Jak ocenić potencjał?

Jednym ze sposobów ułatwiających młodemu człowiekowi podjęcie właściwych decyzji związanych z kształceniem jest rozpoznanie swojego potencjału we współpracy z licencjonowaną specjalistką.

Jak wybrać liceum?

Wybór szkoły ponadpodstawowej, profilu klasy, uczelni i kierunku studiów w znaczący sposób determinuje dalsze losy edukacyjne i zawodowe. Od 20 lat pomagamy wybrać odpowiednie szkoły.

Jakie wybrać studia?

Trafny wybór uczelni zapewni młodemu człowiekowi  komfort emocjonalny i pozwoli efektywniej przygotować się do wejścia w świat dorosłych. Ale czy łatwo decydować o przyszłości?

My również bardzo dziękujemy za jakość prowadzonych zajęć (widziałam zmiany w jakości wypracowań) i także za szybką reakcję na zmieniające się warunki zewnętrzne (możliwość pracy zdalnej). Maciek widzi zalety zajęć i stacjonarnych i zajęć online.
Niezależnie od formuły będzie chętnie uczestniczył w przyszłym roku. Natomiast ja decyzję podejmę w zależności od sytuacji epidemiologicznej. Czekamy na ofertę:) i myślę, że zarówno polski (przygotowanie do egzaminu) jak i z matematyki (konkursowej) jest przedmiotem zainteresowania Maćka.
Jeśli chodzi o poszczególne punkty, (…) to Maćkowi się bardzo się podobał i sposób prowadzenia zajęć, i sprawność pracy zdalnej, i uważa, że atmosfera była bardzo fajna. Co do ostatniego punktu – czekamy na wyniki kangura:) Pozdrawiam
Agnieszka

Rodzic, Przygotowanie do konkursu (kl. VII matematyka)

Chciałabym serdecznie podziękować za zajęcia z języka polskiego z Panią Anią. Mój syn, Karol, bardzo chętnie w nich uczestniczył, uważa, że zajęcia te bardzo mu pomogły w egzaminach do liceum. Uważa, że Pani Ania jest bardzo miłą, ciekawą i inspirującą osobą. Dzięki niej „otworzył się” na polski. Jestem wdzięczna, że mogliśmy skorzystać z tych lekcji.
Z pozdrowieniami
Agnieszka M.

Rodzic, Kurs ósmoklasisty

Agnieszka dostała się na filologię angielską, American Studies i zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. Wybiera filologię angielską. Wyniki matury: j. polski  (68 % podstawowy, 86% rozszerzony), matematyka (89% podstawowy, 50% rozszerzony) j. angielski (100% podstawowy, 100% rozszerzony). Zajęcia z języka polskiego były bardzo pomocne. Uporządkowały wiedzę na temat przeczytanych lektur i epok historyczno – literackich. Były prowadzone bardzo ciekawie, a materiał okazał się bardzo przydatny. Pozdrawiam serdecznie 😉
Joanna

Rodzic, Kurs maturalny

Piotrek dostał się do Władysława IV, profil: mat-hist-wos. Wyniki egzaminu ósmoklasisty to: 100% matematyka, 100% angielski oraz 96% j.polski. Uczęszczał w pierwszym semestrze na matematykę i j.polski. Przed egzaminem był na kilku korepetycjach indywidualnych. Najwięcej dały mu zajęcia z WOS – został finalistą konkursu przedmiotowego. Pozdrawiam, K.
Konrad

Rodzic, Kurs ósmoklasisty