Alternatywna Lista Lektur w Radiu Nowy Świat

by Sty 14, 2021Wychowanie przez kulturę i sztukę

Alternatywna Lista Lektur w Radiu Nowy Świat

W czwartkowej audycji Katarzyny Kasi i Grzegorza Markowskiego o godz.9.30 w Radio Nowy Świat Edyta Plich opowiedziała o Alternatywnej Liście Lektur.

Co znajdziecie wśród książek wartych przeczytania? Którą z książek warto by do takiej listy dopisać? Zapraszamy do dyskusji.

Alternatywna Lista Lektur dla dzieci i młodzieży jest otwartym projektem powstałym we współpracy TIM-Towarzystwo Inteligentnej Młodzieży, Bukbuk oraz Fundacja Edico.

Alternatywną Listę  Lektur znajdziesz TUTAJ